plakaty i obrazy
plakaty i obrazy
naklejki ścienne
i szablony malarskie
naklejki œcienne

akcesoria i dekoracje
Made For Home

Odśwież wnętrze przy pomocy okleiny meblowej

Bracia Wright panoramiczna okleina meblowa na szafę przesuwną

Okleiny meblowe zostały stworzone z myślą o nadawaniu nowego wyglądu dla starych, wysłużonych mebli jak i tych nowych. Starym meblom pomogą odświeżyć wygląd a nowym ułatwią dostosowanie się do otoczenia. W kwestii stosowania nie ma żadnych ograniczeń - z powodzeniem okleimy szuflady, komody a także całe szafy przesuwne czy inne gładkie fronty pozostałych mebli.

Nasze okleiny na meble występują w dwóch odmianach - zwykłej i laminowanej. Zwykłe polecamy do dużych powierzchni (np. szafy przesuwne) które nie są narażone na bezpośrednie zabrudzenia. Wersje laminowane są zabezpieczone przed promieniami UV, kurzem a także zwiększają odporność na mechaniczne uszkodzenia. Prosimy jednak pamiętać by obchodzić się z nimi delikatnie zarówno w montażu jak i czyszczeniu.

Jak obliczyć potrzebną ilość materiału?

Składając zamówienie w systemie prosimy o podanie finalnego wymiaru obrazu (cena obliczana z powierzchni). Przykładowo dla szafy która posiada trzy skrzydła o wymiarach 60x200 cm w polach służących do kalkulacji należy wpisać 180x200 cm. Nasze okleiny meblowe wykonujemy z samoprzylepnej folii PCV która jest elastyczna i przy klejeniu może się ona rozciągać. Warto dlatego pamiętać aby podawać wymiar o kilka cm większy by po naklejeniu obciąć naddatki. Przy bardziej skomplikowanych meblach (np. szafy przesuwne z szufladami lub komody) prosimy o przesłanie rysunku wraz z wymiarami. Pomożemy skalkulować i dobrać odpowiednią ilość materiału.

Poniżej prezentujemy kilka pomysłów które mamy nadzieje pomogą Państwu w zobrazowaniu szerokiego zastosowania naszych oklein na meble.

groszkowa okleina na komodę

Dość nietypowy mebel bo szafka z szufladami. Oklejona naprzemiennie motywem białych groszków na zielonym tle oraz motywów kwiatowych. Całość idealnie dopasowana do tapety.

biało niebieska okleina na szuflady w komodzie

Stara komoda z lat '60 i pięć szuflad. Wzory graficzne na zmianę z jednokolorowymi aplami. Ze względu na częste użytkowanie i możliwość zabrudzenia sugerujemy samoprzylepną okleinę laminowaną.

laminowana okleina komiks na meble dla nastolatka

Okleina meblowa wykonana z fragmentów komiksu w pokoju nastolatka - również wersja laminowana.

samoprzylepne kolorowe okleiny na szuflady

Ciekawostka - oklejone zewnętrzne części szuflad które po odsunięciu prezentują dyskretny wzór kwiatowy. Ze względu na zastosowanie okleina meblowa nie wymaga dodatkowego laminowania.

dekoracyjna okleina na szafę

Poza oklejaniem frontów również możemy spróbować okleić plecy szafy.

okleina z motywem kwiatowym na szafę przesuwną

Okleina meblowa na szafę przesuwną w przedpokoju z motywem kwiatowym.

wielobarwna okleina na drzwi szafy w pokoju

Proste i efektowne oklejenie każdego frontu innym motywem. Całość spójna kolorystycznie a białe otoczenie dodatkowo wzmacnia efekt.

motyw wieży Eiffla na szafie dzięki okleinie meblowej

Szafa przesuwna oklejona w motyw wieży Eiffla idealnie komponuje się z tapetą w klimatach Paryża.


polecane fototapety