plakaty i obrazy
plakaty i obrazy
naklejki ścienne
i szablony malarskie
naklejki œcienne

akcesoria i dekoracje
Made For Home

fototapety na wymiar i pod zamówienie

fototapety na wymiar w sypialni

Fototapety na ścianę, fototapety na wymiar czyli krótko jak przebrnąć przez etap zamawiania :)

Jest to bardzo proste - wystarczy dobrze zmierzyć wysokość i szerokość ściany. Może być to wymiar rzeczywisty ściany lub dla bezpieczeństwa powiększony o 2 cm z każdej strony na spad. Pamiętajmy, że nasze budownictwo najczęściej tylko w teorii zawsze ma kąty proste w rzeczywistości bywa różnie.

Jeżeli jednak są wątpliwości co do równości ścian i pasowania sugerujemy by zamówić fototapetę z zakładkami. Ponadto zakładki ułatwiają kładzenie tapety która ma bardzo duże bryty.

Kolejnym etapem jest wybór materiału - opis każdego materiału jest przy wybieranym wzorze. Wszystko zależy gdzie chcemy ją przyklejać, jakiej odporności wymagamy oraz jak długo nas cieszą nowe ściany czyli kiedy będzie kolejna zmiana aranżacji w naszych wnętrzach. Po wpisaniu wymiarów do odpowiednich okienek system obliczy koszt fototapety. Pozostaje już tylko za pomocą okienka na wzorze wybrać fragment jaki ma zostać wydrukowany. W razie problemów czy wątpliwości prosimy przed zamówieniem o kontakt mailowy lub telefoniczny Prosimy pamiętać, że każda z naszych fototapet drukowana jest na zamówienie - nie prowadzimy magazynu ani w sprzedaży nie posiadamy gotowych pozycji dostępnych "od ręki".

Reszta to formalności - dane do wysyłki oraz opłacenie zamówienia. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na swoją wymarzoną fototapetę na zamówienie i "uszytą" na potrzebny wymiar.


polecane fototapety