plakaty i obrazy
plakaty i obrazy
naklejki ścienne
i szablony malarskie
naklejki œcienne

akcesoria i dekoracje
Made For Home

fototapety do sypialni

fototapeta żarówki do sypialni

Sypialnia to wyjątkowe miejsce, które ma przynieść nam spokój i relaks po całym dniu. Zadaniem dla fototapety jest oddać nasze potrzeby przed snem na jej materiał. Ważne będą tu emocje jakie przywołuje wybrany motyw czy zdjęcie. Słuchajmy się siebie i swoich potrzeb oraz tego w jakim miejscu ze zdjęcia czy motywnie czujemy się najlepiej. A może fototapeta ma odzwierciedlać nasze marzenia przyszłych podróży, motyw spokojnej wody czy fascynacji inną kulturą.

fototapeta graficzna

Mamy tu dużą swobodę w wyborze i czy będzie to tapeta winylowa czy lateksowa w tym konkretnym pomieszczeniu stawiamy na motyw. Dodatkowa opcja to oklejenie samych drzwi przesuwnych w naszych sypialnianych szafach. To one z reguły są nudne i takie same u każdego.

fototapeta metalowe schody nad łóżkiem

Okleina meblowa może wszystko zmienić i wprowadzić całkiem spore zmiany małym kosztem. Mała sypialnia a szafa duża musi być? Fototapeta z perspektywa i większą głębią powiększy nasze wnętrze szybciej niż wyrzucanie praktycznej szafy.

fototapeta w kolorowe deski do sypialni

Proste i efektowny motyw drewnianych desek na ścianie.

fototapeta w sypialni nastolatka

Sypialnia i pokój nastolatka a na ścianie czarno-biała panorama Nowego Jorku. Ze względu na bliskość łóżka sugerujemy by to była fototapeta laminowana.

fototapeta do sypialni

Coś na czasie i dla wielbicieli szarości.

fototapeta do sypialni

Fototapety do sypialni z motywem drzew. Delikatne, efemeryczne z elementami natury wprowadzą spokój i harmonię do miejsca w którym śpimy.

fototapeta do sypialni

I ponownie fototapeta w sypialni z motywem drzew. Wzór który poprzez pionowe linie wyznaczane przez drzewa optycznie powiększa pomieszczenie.

fototapeta do sypialni

Nasz autorski projekt stworzony z myślą o pokoju dziecięcym. Kolorowy motyw mapy świata zagospodarowany w narożniku pokoju.

fototapeta do sypialni fototapeta do sypialni fototapeta do sypialni

Fototapeta z motywem mapy świata jest chyba najczęściej stosowanym motywem w pokojach i sypialniach zarówno nastolatków i dzieci. Poza walorami edukacyjnymi są również elementem dekoracyjnym który doskonale wpasuje się w kolorowy świat naszego dziecka.

fototapeta do sypialni

Pamiętajcie, że realizujemy również nietypowe zlecenia. Powyżej fototapeta do sypialni zrealizowana z prywatnych zdjęć :-)


polecane fototapety