plakaty i obrazy
plakaty i obrazy
naklejki ścienne
i szablony malarskie
naklejki œcienne

akcesoria i dekoracje
Made For Home

fototapety do pokoju

fototapeta kaligraficzna

Od jakiegoś czasu w aranżacjach wnętrz królują fototapety do pokoi. Czym się różnią od tapet i dlaczego są tak modne. Tapetą oklejamy zwykle wszystkie ściany i są to wzory powtarzalne polegające na łączeniu powtarzalnego wzoru w każdej brycie tapety. Fototapetą oklejamy pojedynczą ścianę akcentując we wnętrzu zdjęciem lub wzorem nasze gusta, zainteresowania, fascynacje, marzenia lub to co lubimy najbardziej.

fototapeta do pokoju nastolatka

Mamy tak ogromną dowolność oraz wybór zdjęć i wzorów, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie i swojego wnętrza. Pamiętajmy tylko o jednym - nie ulegajmy modzie jaki wzór fototapeta powinna mieć w naszym wnętrzu to my będziemy z nią mieszkać i musimy czuć się dobrze w swoim własnym wyborze. My ze swojej strony możemy tylko doradzić jaki materiał użyć aby fototapeta w każdym z pokoi spełniała swoje zadanie nadając jedynie charakter i wyrazistość w pomieszczeniu.

fototapeta czarnobiała drzewa we mgle

fototapety do pokoju dla chłopca

Każdy duży czy mały chłopiec przeżywa w swoim życiu fascynacje piłką nożną. Ta pasja albo rozwija się i przybiera dorosłą postać kibica lub zawodowego sportowca albo zostaje zmieniona na całkiem nową. Bez względu na wszystko fototapety z piłką nożną są najchętniej wybieranym wzorem do pokoju chłopięcego. Powodów tego stanu jest dużo. Dynamika w tych wzorach, ciągły ruch, działanie i kolory najwięcej mówią nam o tym kto staje się głównym odbiorcą naszych sportowych wzorów. fototapeta piłka nożna Wszyscy co kochają ruch i nie mogą usiedzieć w jednym miejscu. Prawie każdy rodzic może spokojnie powiedzieć "to na pewno mój syn" :) Dziś nie tylko producenci fototapet jak my wychodzimy na przeciw tym potrzebą ale widać podobny trend u producentów mebli do pokoju dziecięcego, gdzie piłka czy znany sportowiec to prawdziwy symbol dla młodych ludzi kochających ten sport. okleina meblowa piłka nożna W swoich sportowych wzorach chcieliśmy odejść od znanych postaci ze sportu bo jak wiadomo, dziś kochamy tego piłkarza a jutro narodzi się nowy sportowy bohater do naśladowania. fototapeta graficzna Nasze fototapety z piłką nożną mają przemawiać do wyobraźni młodych ludzi w postaci dynamiki tego sportu połączonej z graficzną formą aby sama ściana na której będzie fototapeta tworzyła spójny artystyczny wydźwięk. To nie może wyglądać jak plakat sportowy w ramce. To musi być integralną częścią wyposażenia całego wnętrza i spójną koncepcją dekoracyjną. Z naszej strony umożliwiamy również dostosowanie koloru fototapety do koloru występującego w pokoju. fototapeta do pokoju chłopca

polecane fototapety