plakaty i obrazy
plakaty i obrazy
naklejki ścienne
i szablony malarskie
naklejki œcienne

akcesoria i dekoracje
Made For Home

fototapety do łazienki


fototapety do łazienki

Łazienka jako jedno z ważniejszych pomieszczeń w naszych domach wymaga od nas traktowania tak samo uważnego jak salon, kuchnia czy sypialnia. Często mamy tendencje posługiwania się schematami i sprawdzonymi rozwiązaniami. Rozwiązań zawsze będzie tyle ile osób i firm sprzedających nam swoje produkty.

fototapeta do łazienki - plaża

Ze swojej strony chcemy namówić na nasze sprawdzone i ulubione rozwiązania. Fototapety w łazience dlaczego nie?! Czy nie zasługujemy by podczas kąpieli czy prysznica czuć się równie przyjemnie jak na kanapie w otoczeniu ulubionych zdjęć, przedmiotów czy pamiątek. Fototapeta w łazience może nas nie tylko przenieść w ulubione miejsca ze zdjęć a duży format podkręci uczucie naszej obecności w samym sercu danego miejsca.

fototapeta morze

Możemy podróżować w czasie korzystania z łazienki nie tylko po europejskich stolicach ale i zakamarkach dzikiej przyrody oraz wszędzie tam gdzie chcemy być. Naszym sprawdzonym sposobem na łazienkową fototapetę jest w pierwszej kolejności wybór materiału z którego jest wykonana. Z czystym sercem polecamy fototapetę winylową laminowaną oraz okleinę łazienkową. Pierwsza w swojej grubości i wygodzie aplikacji doskonale spełni funkcję ocieplająco-wygłuszającą a delikatna struktura nada wyrafinowania naszej łazience.

fototapeta przy zlewie

Druga zapewni odporność na wodę, wilgoć oraz nasze szorowanie gdy ulegnie zabrudzeniu czy pojawi się na niej kamień, z który zawsze walczymy w naszych łazienkach. Używając okleiny łazienkowej pamiętajmy o gładkiej i zagruntowanej ścianie oraz zabezpieczeniu brzegów przeźroczystym silikonem. Doradzamy również używać fototapet przy oklejaniu większych powierzchni w łazience natomiast oklein łazienkowych jeżeli chcemy zabezpieczyć newralgiczne miejsca przy zlewie, toalecie, prysznicu czy wannie.

fototapeta w brzozy fototapeta brzozyi fototapeta akwarium do łazienki

polecane fototapety